Boğa Burcu (3 Ocak 2022 -9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

2 Ocak 2022

Boğa Burcu (3 Ocak 2022 -9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğa;

Haftaya Oğlak burcundaki Yeniayın etkisiyle başlıyoruz. Dolayısıyla eğitimler, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılar, astroloji ve sosyal medya konularınız gündemde olacak. Hafta ortasında Venüs-Neptün uyumlu açısı sebebiyle arkadaşlarınızla daha önce planladığınız bir eğitime başlayabilirsiniz ya da arkadaşlarınızla uzak yerlere seyahat etmek isteyebilirsiniz. Yabancı arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Daha önce bir sosyal medya hesabı açıp başarıya ulaşamadıysanız tekrar üstünden geçip bu sefer daha güçlü bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.