Boğa Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Nisan 2023

Boğa Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Hayatınızın amacını sorgulayacağınız, motivasyon kaynaklarınız ve dış görünümünüzle ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Kararlarınzı alırken sakin ve mantıklı olacaksınız. Sabit fikirli olarak algılanabilirsiniz. Kariyer planınızda başarılı olmayı takıntılı hale getirmeniz, motivasyonunuzu düşürebilir. Sosyal çevrenize karşı duyarlılığınız artacak, kendi bakış açınız ile yardımcı olmaya çalışacaksınız. İdeallerinizi ve hayallerinizi hayata geçirmek için motive olacaksınız. Kendi kabuğunuzdan çıkmanız diğer insanlara da fayda sağlamanıza neden olacaktır. Meziyetlerinizi sosyal çevrenizde ortaya çıkaracaksınız. Dış görünümünüz önemli olacak. Yakın çevrenizle iletişimde kendi doğrularınızda ısrarcı olacaksınız.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.