Boğa Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Boğa Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

Bu haftanın öncelikli konusu, arkadaş çevreniz, partiler, organizasyonlar, bilinçaltınız, sırlarınız, imajınız ve fiziksel sağlığınız olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını imajınız, hayat amacınızı temsil eden alanda deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Satürn retrosunu da inançlar, yurtdışı bağlantılı işler, akademik konular alanında yaşayacağınız için bu konularda hak ediş durumları gerçekleşecektir. Bu süreçte kimsenin hakkını yemediyseniz bu alandaki isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat burada iletişimle ilgili konulara dikkat etmek de fayda var. İnsanları etkiniz altına almak isterken elinizde olanı da kaybedebilirsiniz.

Maddi konularda yeni anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Kendi değerleriniz için insanlarla mücadele edebilirsiniz ve kazanan taraf siz olursunuz.

Krediler, borçlar, miraslar, eşin parasıyla ilgili konularda mücadeleleriniz varsa bu hafta halledebilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda eğer emek harcadıysanız şanslısınız ama eğer karşı tarafı zorlayacak şeyler yaparsanız problemler yaşayabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.