Boğa Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Boğa Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğalar;
Bu hafta yurt dışı ve eğitim konularında kadersel etkiler yaşayabilirsiniz. Yüksek lisansa başlamayı, akademisyen olmayı düşünebilirsiniz. Sosyal çevreniz sayesinde aniden fırsatlar karşınıza çıkabilir fakat kabul edip etmemek size kalmış. Kariyerinizde kalıcı imzalar gerçekleşebilir, sözleşmeler ve evraklar söz konusu olabilir. Bu sayede yurt dışı bazlı işlerde ya da üniversite konularında değişim ve dönüşümler gündeme gelebilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız konusunda oldukça şanslısınız, onlar sizin oldukça arkanızda duracak ve ortamda parlayacaksınız. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber sosyal ortamda yenilikler, yeni arkadaş grupları edinebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.