Boğa Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Boğa Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı kariyeriniz, sosyal statünüz. Bunu yaparken bireysellikten ziyade ekip çalışması şeklinde ilerlemek size başarı getirebilir. Kariyer konularında kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Sosyal statünüz değişebilir. Bu durum terfi, iş değişikliği olabileceği gibi ilişki başlatmak, olan ilişkinin resmiyete dökülmesi şeklinde de gerçekleşebilir.

Ailevi konulardan yana da şanslı bir dönemdesiniz. Oturduğunuz yerle ilgili olarak, taşınma, sözleşme gibi konular gündeme gelebilir. Aileye karşı kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve onlarla olmaktan huzur duyabileceğiniz bir haftadasınız.

İnançlarınızla ilgili olarak (bu sadece dini inanç değil, her türlü inançtan bahsediyorum), kendi içinizde savaşabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız ortaya çıkabilir. Bu kişilerle yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Arkadaş çevrenizle ilgili konularda yeni projeler gündeme gelebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz, bu projeler yurtdışı bağlantılı olabilir.

Beklenmedik bir şekilde başkaları vasıtasıyla elinize para geçebilir. Beklediğiniz bir alacağınız varsa alabilirsiniz. Kredi çekmek, borç almak için de uygun zamanlardasınız.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.