Boğa Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Boğa Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

BOĞA

Haftanın ilk günü kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle yeni bir işe başlayabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda kadınlardan destek alabilirsiniz. Salı günü kadersel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu günlerde tanıştığınız insanlara dikkat edin, hayatınızda kalıcı bir yer edinebilirler. Cuma günü civarında süregelen rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Mental ve fiziksel olarak iyileşebilirsiniz. Cumartesi günü meditasyon, spiritüel konulara odaklanabilirsiniz. Pazar günü rüyalarınız yoluyla haber alabilirsiniz. Önemli rüyalar görebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.