Boğa Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

26 Kasım 2022

Boğa Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kariyer planları, ortaklaşa işlerle ilgili değişimler, maddi gelirleriniz gündemde olacak. İşinizde sorumluluklarınızı yerine getirmeniz finansal açıdan getiri sağlayacak. Düşündüklerinizi hayata geçirmek de zorlanabilirsiniz. Hedeflerinizden sapmamaya dikkat edeceksiniz. Arkadaşlarınızın etkisi altında kalmamaya dikkat edin. Harcamalarınız konusunda tedbirli davranırsanız maddi olarak zorlanma yaşamayacaksınız. Başkalarının imkanlarını kullanarak başarı sağlama imkanı elde edeceksiniz. Bu sayede para kazanımı sağlayacaksınız. Bilmediğiniz yönlerinizi keşfedeceksiniz, kendinize olan güveniniz artacak.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.