Boğa Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ağustos 2023

Boğa Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaş gruplarınız, sosyal çevreniz, geleceğe yönelik projelerinizle geçecek bir hafta olacak.  Çalışma arkadaşlarınızla gerginlik yaşamak istemeyeceksiniz. Kendinizi işinize vererek enerjinizi sarf etmeniz iyi olacaktır. Arkadaş gruplarınız içinde dargın olduğunuz kişiler varsa tatlıya bağlamak için uygun zamanlar olacaktır. Üzerinde çalıştığınız projelerinizi tamamlamanız gerekebilir. Sorumluklarınızı zamanında yerine getirirseniz ileriki dönemde faydasını görebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Gruplar içinde daha fazla zaman geçirebilir, desteklendiğinizi düşünebilirsiniz. Siz yine de duygularınızı herkese açmayın derim…

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.