Boğa Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Mart 2023

Boğa Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yalnız kalmak, hayal kurmak, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile iletişim içinde olmak isteyeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Aklınızda olan düşüncelerinizi ortaya çıkaracaksınız. Karşınıza çıkabilecek engelleri ortadan kaldıracak gücünüz olacak. Farkında olmadan korunacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlara katkınız olacak. Etrafınızdakilere yardımcı olmaya çalışırken yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek için ani karar vereceksiniz. Sınırlandırılmaktan hoşlanmayacaksınız. Yakın çevrenizin etkisinde kalmak istemeyeceksiniz. Geçmiş ilişkileriniz ya da ortaklı işlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.