Boğa Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Boğa Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ticaretle ilgileniyorsanız yapacağınız yeni girişimler işinize iyi gelirken gelirinizde artışlar yaşanabilir. Uzun zamandır kariyer hayatınız için aldığınız riskler ve mücadeleler alacağınız desteklerle güzel sonuçlara ulaşabilir. Aklınız daha çok seyahatlerinizde ve ailenizde olurken yükselen şansınız ve başarılarınız sizi mutlu edecektir. Bu dönem yapacağınız girişimlerinizde şans sizden yana olacak. Eğitim hayatınızda baskılar nedeniyle bazı mücadeleler vermeniz gereken bir süreçtesiniz. Haftanın sonuna doğru kalıcı işlere imzalar atabilir, sözleşmeler yapabilirsiniz. Yakınlarınızdan biri sizden yüklü miktarda borç isteyebilir, vermeden önce iyice düşünün derim annem.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.