Boğa Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Boğa Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklarınız ve haberleşmeniz ile ilgili gelişmelerin olduğu bir hafta olacak. Sosyal çevrenizde para ile ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Kazanmak isterken yanılmalar yaşayabilirsiniz. Ev içinde bağımsız olmak isteyebilirsiniz. Ani gelişecek gerginliklerden uzak durmanız faydalı olacaktır. Yakın çevrenizdeki olaylara karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Duyduklarınızdan etkilenebileceğiniz bir hafta olabilir. Gruplar içinde kendinize sınır çizebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yalnız çalışmayı tercih edebilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin size ulaşması gecikebilir. Her duyduğunuz haber doğru olmayabilir. Trafikte gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilişkilerinizin iyi olması kendinizi güvende hissetmenize neden olabilir. Kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. İyi hissettiğiniz ve sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Kardeşiniz varsa koruyucu davranabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek isterken istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.