Boğa Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Nisan 2022

Boğa Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Boğalar ve Boğalar:

Bu hafta hayatınızda bir dönüm noktası yaşayabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hayatınızın gidişatını dönüştürecek önemli gündemleriniz olabilir. Ayrıca dış görünüşünüzde de değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizden destek alabileceksiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız şanslı bir sürece giriyorsunuz. Zihniniz para konularına yoğunlaşabilir. İnandığınız konularda başarılar elde edebilirsiniz.  Yurtdışı ve eğitimle ilgili konularda şansınız yüksek.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.