Boğa Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

Boğa Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ortaklaşa paralarınız, alacak ve ödemeleriniz, bankacılık işlemleriniz ve değişim isteğiniz oluşturacak. Sezgilerinizin farkında olmanız gereken bir süreç olacak. Dikkatinizi topladığınız zaman tüm enerjinizle işlerinizi bitireceksiniz. Arkadaşlıklarınızla, ikili ilişkilerinizi birbirinden ayırın. Söylenilen sözlerden etkilenebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve size ait bilgileri sosyal çevrenizde paylaşmanız sizi zora sokabilir. Arkanızdan konuşulduğunuzu duyabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve işinizde ilerlemek için eğitimlere katılabilirsiniz. Değişik kültür ve yerleri gezmek isteyebilirsiniz ancak insanlara karşı mesafeli olacaksınız. İştahınız artabilir. Ortaklaşa gelir ve kazançlarınızla ilgili görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Karar vermeden önce iletişim kurun. Arkadaşlarınıza yardımcı olmak isterken bütün iş sizin üstünüze kalabilir. Yurtdışı bağlantılı ortaklıklar planınızda yokken gündeminize gelebilir. Yasak kelimesini sevmeyeceksiniz. Borç almayı düşünüyorsanız ödeyebileceğiniz miktarda olmasına dikkat edin.

 

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.