Boğa Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Boğa Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başından itibaren eğitimleriniz, kişisel gelişiminiz gibi konularda daha fazla efor harcayabilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa kendinizi kanıtlamak için daha hırslı olabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle yaptığınız seyahat planlarında ertelenmeler, iptaller yaşanabilir. İnançlarınızı, yaşam felsefenizi sorgulayabilirsiniz. Cumartesi günü gündeminiz daha çok sosyal medya olabilir. Ayrıca uzak akrabalarınız tarafından söylenen bazı şeyleri duyup canınızı sıkabilirsiniz. Çok takılmayın bunlar geçici etkilerdir. Pazar günü eğitimlerinizde yaşadığınız aksaklıkları çözebilirsiniz. Artık hayata daha pozitif bakabilirsiniz. Ayrıca iptal olan, ertelenen seyahatleriniz için yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Aynı gün patronlarınızdan birinin size ekstra mesai yazması canınızı sıkabilir ya da sorumluklarınızın arttığını düşünebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.