Boğa Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Nisan 2023

Boğa Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İletişim konularınız, kardeşleriniz, yakın çevreniz, haberleşme trafiğinizin yoğun olacağı bir hafta olacak. Düşünerek karar verecek ve fırsatları değerlendireceksiniz. Fikirlerinizi uygulamaya geçirmek için acele etmeyeceksiniz. Kendinize güvendiğiniz zaman gruplar içerisinde fark edileceksiniz. Arkadaş gruplarınız içerisinde sıcak ve samimi tavırlarınız sizi öne çıkartacak. Yakın çevrenizde özgür davranmak isteyeceksiniz. Alışılmışın dışında fikirler üreteceksiniz. Teknolojiyi kullanacaksınız. Yardıma ihtiyacı olan kimselerle bir arada olmak fayda sağlayacaktır. Gösterdiğiniz paylaşım sayesinde işlerinizin yolunda gittiğini göreceksiniz. Kardeşlerinizle aranızda oluşabilecek gerginlik nedeniyle kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.