Boğa Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

Boğa Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sisteminizi yenilemek, statünüz, yaşam hedefleriniz, başarılarınızın gündemde olduğu bir haftaya başlayacaksınız. Kariyerinizde temkinli ilerlemek sizin için daha sağlıklı olacaktır. Beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendireceksiniz. Yeni ve orijinal fikirlerinizi önce kendi içinizde değerlendirmeye alacaksınız. İnandığınız ve ikna olduğunuz zaman ortaya çıkarmak ihtiyacı hissedeceksiniz. Önsezileriniz kuvvetli olacaktır. Kendi yeteneklerinizin farkına varmanız gereken bir hafta olacak. Arkadaşlarınızla birlikte olmak, onlar için bir şeyler yapmak isteğiniz olacak. Sosyal ortamlarda olmaktan keyif alacaksınız. Zihninizin sistemli çalışacağı bu dönemde, belirsiz olan düşünceler sizi yorabilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda olayları kendi tarafınıza çekmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.