Boğa Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Boğa Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz varsa mahkeme işlerinizle geçecek bir hafta olacak. İlişkilerinizi önemseyecek ve sevdiğiniz kişiyi merak edeceksiniz. Çok kontrolcü davranıp karşı tarafı yıldırmayın. Sizde duygularınızı ifade etmeye özen gösterin. İlişkilerinizde sevgi ve saygının bir arada olmasını isteyeceksiniz. Sizin çabanız ilişkilerinizi şekillendirecek. Takım çalışmalarını hafife almayın. Birlikte mi yalnız hareket etmek istediğinize karar vermelisiniz. Sadece kendinizi düşündüğünüz birlikteliklerde sorun yaşamanız muhtemel olacaktır. Mantığınızı devreye sokarsanız, birçok şeyi hallettiğinizi göreceksiniz. Partnerinize düşüncelerinizi açıklarken objektif olmaya çalışın, içinizdekileri paylaşma zamanı olabilir. Kıskançlık gösterip ilişkinizi zedelemekten kaçının. Tutkularınızla hareket edeceğiniz bir dönem olacak.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.