Boğa Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran 2019

27 Mayıs 2019

Boğa Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

Hafta başında kendinizi daha sosyal ve aktif hissederken, hafta ortasına doğru kendinizi daha izole hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aradığınız enerjiyi bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınız sebebiyle özellikle maddi konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sizden borç alan arkadaşlarınız bu hafta borçlarını ödemeyebilirler. Her türlü maddi konularda dolandırılma riskiniz söz konusu bu hafta mal varlıklarınıza ve paranıza sahip çıkın. Çantanızı sağda solda unutmayın. Kendinizi sanata, çocuklara, hobilerinize adarsanız daha iyi hissedebilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işler, akademik konular konusunda yeni adımlar atabilir, bu konularda gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Özellikle de kadın figürlerinin desteğini alabileceğiniz bir hafta olduğu için eğer evrak işleriniz filan varsa kadın memurları tercih etmeye çalışmak daha iyi olabilir.

İlişkiler konusuna bu hafta dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anlaşılmalar, aldanmalar, aldatılmalar, yalanlar ortaya çıkabilir. Bu hafta sırlarınızı dökmek için çok uygun bir hafta değil, herkese dertlerinizi anlatmayın.

Sağlık konusunda çok desteklendiğiniz bir haftadasınız, herhangi bir sağlık probleminiz varsa bu hafta çözebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”65″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.