Boğa Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ocak 2024

Boğa Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta gündeminizdeki konular uzak seyahatler, inançlarınız, statünüz ve projeleriniz olacak. Hukuksal süreçleriniz varsa olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilirsiniz. Taşınma ya da iş seyahatleri gündeminize gelebilir. Fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Farklı ortamlarda kendinizi göstermek istemeyebilirsiniz. Kariyerinizde görünür olmak adına inatçı bir tavır içine girebilirsiniz. Akademik, hukuki alanda işlerinizi yola koyabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde aşama kaydedebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz bir hafta olacak. İnandığınız fikirlerinizde değişim yaşadığınızı görebilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek, yeni insanları hayatınıza almak söz konusu olacaktır. Kendi tarzınızı yaratmak isteyeceksiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.