Boğa Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

Boğa Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak eşin, ortaklı işlerin parası, krediler, harcamalar, sigorta işlemler, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, akademik konular, inançlar, rüyalar, kariyeriniz ve statünüz gündeminizde olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın imajınız, fiziksel özellikleriniz alanında gerçekleşeceği için, fiziksel konularda ani beklenmedik gelişmeler, estetik operasyonları gündeminize gelebilir.

Mars Neptün karesi haritanızın sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, organizasyonlar, para, gelirler ve değer alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için arkadaş çevrenizde maddi konularla ilgili problemler yaşayabilirsiniz veya arkadaş çevrenizde kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarda çok fazla para harcayabilirsiniz. Bu hafta alkol tüketiminiz varsa dikkat etmeniz gerekiyor bu konulardan yana zarar görebilirsiniz. Genel olarak maddi konularla ilgili aldanmalar da yaşayabileceğiniz için bu hafta yatırım yapmak açısından çok uygun bir hafta değildir.

Bilinçaltınızdaki travmalarınız varsa şifalanabilirsiniz, yaralarınızı sarabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili problemleriniz varsa bunun temelini öğrenmek için bilinçaltı çalışmaları yapmak size iyi gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.