Boğa Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ağustos 2022

Boğa Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya eski aşklarınızdan haber alarak başlıyorsunuz. Eğitim hayatınızda ufak tefek pürüzler yaşıyor olabilirsiniz fakat bu geçici bir süreç olacak. Partnerinizi mutlu etmek için ona bazı yardımlarda bulunabilirsiniz. Örneğin onunla alışverişe çıkabilir, toprakla ilgileniyorsa ekme-biçme işlerine yardım edebilir, onu gitmek istediği bir yere götürebilirsiniz. Bu dönem ailenizle vakit geçirmekten keyif alırken aynı zamanda evinizden çıkmak istemeyebilirsiniz. İşlerinizi daha hızlı halletmek için bazı stratejik hamleler yapabilirsiniz. Bu dönem ailenizle kurduğunuz iletişim yolunda giderken bir yandan hayallerinizi gerçekleştirmek için bazı fırsatların peşinden koşmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla beraber gelir-gider hesabı yapmadan bazı harcamalar yapabilirsiniz. Bu harcamaları yapmadan önce iyice düşünün anne. Çalıştığınız yerden ayrılarak yeni bir işe geçiş yapabilirsiniz fakat burada ailenizin desteğini almak biraz zor olabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.