Boğa Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Boğa Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa,

Hafta başı ve hafta sonu çok önemli bir olay yok fakat hafta ortası oldukça hareketli. Çarşamba günü yurt dışı bazlı konularda harekete geçmek isteyip sosyal çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Ertesi gün daha önce kariyerinizde oluşan problemlere çözüm bulabilirsiniz ve şifalanabilirsiniz. Aynı gün, dün gösterdiğiniz enerji ile beraber yurt dışı bazla konularda ya da uzak yerlere seyahat etmekten oldukça keyif alabilirsiniz. Cuma günü kariyerinizde şaşırtıcı olaylar, ani gelişen durumlara şahit olup, bundan dolayı imzalar veya evraklarla uğraşabilirsiniz. Hafta sonu ise dediğim gibi sakin.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.