Boğa Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Boğa Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Haftanın ilk günü arkadaş çevrenizden bir fırsat duyabilirsiniz. Aranızda bir anlaşma, sözleşme yapabilirsiniz. Salı günü sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Özellikle üstleriniz, patronlarınız ile aranızda tartışmalar yaşanabilir. Aniden istifa kararı almadan önce durup düşünün. Çarşamba günü gelecek planlarınızı yapıp, hayallerinizi belirleyebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi geliştirmek için sosyal gruplara katılabilirsiniz. Zaten böyle bir grup içindeyseniz buradaki yerinizi güçlendirebilirsiniz. Pazar günü itibariyle biraz daha sessizleşebilir. Kendi iç sesinizle kalmak isteyebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.