Boğa Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Boğa Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Gruplar içinde olmak size iyi gelecektir. Aradığınız aşkla arkadaşlarınız vasıtasıyla tanışabilirsiniz. Maddi problemleri çözüyorsunuz. Çok sosyalleşeceğiniz bir haftadasınız. Gruplar içinde olmak size iyi gelecektir. Ancak hafta ortası arkadaşlarınız içerisinde bir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak için beraber çalışacağınız insanlara ihtiyaç hissedeceksiniz. Beklemediğiniz bir anda arkadaşınızdan yardım alacaksınız. Harcama yaparken lükse kaçmamaya dikkat edebilirsiniz. Başkalarının hayatını merak edip, dedikodu yapmak isteyebilirsiniz. İlişkinizi sahipleneceksiniz. Partnerinizden paylaşım yapabileceğiniz derin bir ilişki isteyeceksiniz. Kendi iç dünyanız dışında diğer insanların iç dünyasını da anlamaya çalışacaksınız. Rüyalarınız aktif ve gerçekçi olacaktır.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.