Boğa Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

19 Ağustos 2023

Boğa Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftayı çocuklarınız, romantik ilişkileriniz, yaratıcı yönünüz ve hobilerinizle ilgilenerek geçireceksiniz. Evde sözünüzün geçmesini isteyeceksiniz. Ailenize olan düşkünlüğünüz kendinizi ihmal etmenize neden olabilir. Sosyal çevrenizde mükemmelliyetçi ve kendi isteklerinin olmasını isteyen biri olarak görülebilirsiniz. Gruplar içerisinde olmak yerine bire bir iletişimi tercih edeceksiniz. Romantik ilişkilerinizde titiz ve özenli davranacağınız zamanlar olacak. Çocuklarınızla yaratıcı aktiviteler yapabilir, daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Kendi doğrularınız konusunda inatçı davranabilirsiniz. Enerjinizi yeni konulara ve farklı insanlara verebilirsiniz. Farklı bakış açıları hayal gücünüzü geliştirecektir. Sportif faaliyetleri hayatınıza dahil edebilirsiniz. Planlarınızı hayata geçirmek için emek verdi iseniz karşılığını alacağınız bir hafta olacak. Bireysel çalışmayı tercih edebilirsiniz. Rutin işlerinizin hepsini tamamlamaya çalışırken yorulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Herkesi memnun edemezsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.