Boğa Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Boğa Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğa;

Ay düğümleri siz ve ilişkiler alanınızda kadersel etkiler bırakmaya başlayacak. Nisan ayında Jüpiter Neptün kavuşumu sizin sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız ile alakalı konularda birtakım olayları açar çıkartacak ve görmenizi sağlayacak. Ardından Güneş tutulmasının etkisi ile kendiniz ile ilgili konular ve hayat motivasyonunuz ile ilgili konularda kadersel bir etkiniz gündeme gelecek. Mayıs ayında Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber arkada bıraktıklarını zihninizde kapalı kalan konular ve gizli düşmanlıklar ile alakalı olaylar gündeme gelecek. Yine Mayıs ortalarında ilişkiler hukuk davalar ortaklıklar ve eş konularında kadersel bir etkiniz gündeme gelebilir. Temmuz sonu Jüpiter retrosu ile beraber sizin yine arkada bıraktıklarınız kapalı alanlar gizli düşmanlarınızla alakalı konuları tekrar gündeme getirecek. Ardından Uranüs ve Kuzey ay düğümü kavuşumu  hayatımızda bir anda gelecek kadersel bir değişime  sebep olabilir. Ekim civarında ilişkilerle alakalı önemli bir etki yaşayacağınız belki bir evlilik kararı ortaklık kararı hayatınızda gündeme gelebilir. Ardından Jüpiter’in retro halinde tekrar Balık burcuna gelmesi sizin sosyal çevrenizde alakalı konularla biraz daha haşır neşir olacağınızı göstermekte. Kasım ayında gerçekleşecek olan Ay tutulması sizin tekrar kendinizi ve hayat motivasyonunuzu etkilemekte. Ardından Jüpiter retro halini tamamlayarak tekrar sizin kapalı kalmış gizli düşmanlıklar ile alakalı konuları aktive edecek. Bu dönem kim gerçek arkadaş değil bunu öğreneceksiniz.

Boğa Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.