Boğa Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

30 Eylül 2023

Boğa Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çocuklarınız, kendinizi ifade etmeniz, hobileriniz, romantik ilişkilerinizle geçecek bir hafta olacak. Çocuklarınızla ve romantik ilişkilerinizde kendi düşüncelerinizi ifade etmeyi önemseyeceksiniz. Diğer yandan gruplar içinde idealleriniz ya da arkadaşlıklarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu aralar sosyal çevrenizden beklentinizi yüksek tutmayın. Yaratıcı fikirlerinizi ortaya çıkarmak için baskı hissedebilirsiniz. Kendi doğrularınızı çocuklarınıza empoze etmekten kaçının. Yeni düşünceler ve hobilerle farklı pencerelerden bakabilirsiniz. Gücünüzü ortaya çıkarmak için farklı tarzlara ihtiyacınız olabilir. Rutin düzeninizi gözden geçireceksiniz. Çalışma hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ortaklaşa çalışmalar olabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.