Boğa Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Boğa Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Haftanın ilk günü inançlarınız sarsılabilir. Kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz bu yüzden içinize dönebilirsiniz. Aynı gün arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Onların vasıtasıyla biri ile tanışabilirsiniz. Çarşamba itibariyle odağınız kendinizde olacak. Kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. Pazar günü sizden büyük, otorite kişilerin baskısını fark edebilirsiniz. Özellikle kararlarınıza karışmaları sizi sinirlendirebilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.