Boğa Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Boğa Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin aşk, flört, çocuk, cinsellik, hobileriniz, yaratıcılığınızı temsil eden 5. Evinizde gerçekleşecek ve artık burada olayların ortaya çıkması, gereksiz şeyleri bırakma dönemine girebilirsiniz. Yaptıklarınızın karşılığını alabilir bu alanı şifalandırabilirsiniz.

Bu dönem bilinçaltınızdaki korkular yüzünden kendinizi başkaları için kurban etmemeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Akademik konular, yurtdışı ile bağlantılı tüm işler, uzak yerlere seyahatler konularında artık daha istikrarlı adımlar atabilir ve kadın figürlerinden destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın da desteğini alabileceğiniz ve kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Özellikle kalabalık ortamlarda, organizasyonlarda yaratıcılığınızın ortaya çıkabileceği, içsel sezgilerinizle başarılı olabileceğiniz bir süreçtesiniz. Sosyal çevrenizde maneviyatınız ve sanatsal yeteneklerinizle kendinizden söz ettirebilirsiniz. En başarılı olacağınız ve yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alan sosyal çevreniz olduğu için bu dönem çok içine kapanma evde oturma dönemi değildir. Ancak maddi konular yüzünden iletişim problemleri yaşama riskiniz de mevcut.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.