Boğa Burcu 18-24 Mart 2019

18 Mart 2019

Boğa Burcu 18-24 Mart 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

21 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sizin 6. Evinizde gerçekleşecek ve gündem yanınızda çalışan insanlar, evcil hayvanlarınız ve sağlığınız olabilir. Bu konularda yaptığınız işlerin artık ortaya çıkması, ektiklerinizi biçme dönemindesiniz. Bir sağlık probleminiz varsa çözülebilir.

Akademik konularda otorite figürlerinden destek alabilirsiniz, yurtdışı bağlantılı işlerinizde sizden yaşça büyük insanlar işlerinizi daha rahat halletmeniz için size destek olabilirler. Dini konularda işin uzmanından merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz. Tüm bu konularla ilgili harekete geçebilirsiniz.

İmajınız ve motivasyonlarınızla ilgili konularda hem arkadaşlarınızın hem de sizden güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz. Kariyerle ilgili konularda gelirleriniz için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta zam istemek için uygun bir hafta değildir. Maddi kaynaklarınızı arttırmak istiyorsanız yakınlarınızdan maddi destek alabilirsiniz, eşin parası, ortaklı işlerin parası, krediler, miraslar gibi başkalarının parası konularında daha şanslısınız.

Kendi iç dünyanızın daha önemli olduğu ve yaratıcılığınız üzerinde düşünebileceğiniz bir haftadasınız. Travmalarınızı şifalandırabilirsiniz.

Arkadaş çevrenizden manevi desteği alabilir, kişisel gelişim üzerine bol bol sohbet edebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.