Boğa Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2023

Boğa Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ufkunuzu genişletmek, dünya görüşünüz, yabancı kültürler ve insanlarla bir arada olmak, yurtdışı ile bağlantılı konular bu haftanın konuları arasında olacak. Yeni çevrelere girebilir, insanlarla verimli ilişkiler kurabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda kendi bildiğiniz doğrultuda hareket edebilirsiniz. Olaylar karşısında fevri çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz. Planlarınızı gerçekleştirmek için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Her şeyi tek başınıza üstlenmek zorunda değilsiniz. Size faydası olacak konularda eğitim alabilirsiniz. İşiniz nedeniyle seyahatler söz konusu olabilir. Uzak yerlerden beklediğiniz haberleriniz varsa gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için o konu ile ilgili eğitimler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde İnandığınız konuları sonuna kadar savunacaksınız.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.