Boğa Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Boğa Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğalar ve Boğalar;

Dolunayın etkisi ile başlıyoruz. Kardeşler, yakın çevre, eğitim konularında kendinizi göstermek ve kanıtlamak isteyebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işleri gerçekleştirmek için kardeşlerinizin desteğini görmek isteyebilirsiniz. Daha evvelden gündeminizde olan kariyer konuları tekrar gündeme gelebilir ve fırsatların üzerinden geçebilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca artık kendiniz ve ilişkiler gündeminizi daha fazla meşgul edecek. Perşembe günü eğitim konularıyla alakalı değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi günden itibaren bir ay boyunca odak noktanız daha çok kariyeriniz olabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.