Boğa Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Temmuz 2023

Boğa Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz, aileniz, gayrimenkul konularınız ile ilgili gelişmeler  yaşayabileceğiniz bir hafta olabilir. Evinizle ilgili harcamalar artabilir. Bu hafta iştahınız açılabilir dikkat etmeniz iyi olacaktır. Günlük hayatınızda yaptıklarınızı bir dengeye oturtma zamanı gelmiş olabilir. İç dünyanızda sizi üzen konuları çözmek için adım atma zamanı başlıyor olacaktır. Arkadaş çevrenizde ve gruplar içerisinde iletişim yeteneğinizle öne çıkabilirsiniz. Kısa yolculuk planları yapabilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Enerjinizi sosyal çevrenize yardımcı olmaya ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye harcayabilirsiniz. Spor yapmak ve kendinize zaman ayırmak iyi gelebilir. Kendi yargılarınızın doğruluğunu göstermek isterken zorlanabilirsiniz. Her türlü görüşe açık olmayı ve dinlemeyi öğrenebilirsiniz.  Aile içerisinde kendi zevklerinize uygun alanlar yaratabilirsiniz. Var olan anlaşmazlıkları çözüme kavuşturabilirsiniz.  Evinizi yeniden dekore edebilirsiniz.  Aile içinde keyifli vakit geçirebilir, lider yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi kısıtlayan düşüncelerden kurtulmaya çalışabilirsiniz. Kendi fikirlerinizle var olmanın mücadelesini verebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.