Boğa Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Boğa Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Motivasyonunuz, dış görüşünüz ve insanlar üzerinde bıraktığınız etkileri önemseyeceğiniz bir hafta olacak. Cana yakın ve inatçı bir duruş sergileyeceksiniz. Kararlarınızı hayata geçirmek için motivasyonunuz yerinde olacak. Doğada vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kendinizi iyi ve zinde hissedeceksiniz. İşinizle ilgili değişimler yapmak ihtiyacınız artacak. Disiplinli ve kararlı tutumunuz var. Bu tutumunuzu korursanız istediğiniz başarıyı elde etme mücadelesini kazanacaksınız. Daha güçlü görünmek isteyeceksiniz. Kendinizi gösterme konusunda yaşadığınız problemlerle yüzleşebilirsiniz. Motivasyonlarınızın düşmesi normaldir. Hafta sonunu sakin ve kendinize zaman ayırarak geçirmeniz yararlı olacaktır. Size iyi gelen aktivitelere yönelin.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.