Boğa Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Boğa Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İnandığınız değerler, yabancı kültürler, uzun seyahatleriniz, eğitimleriniz, idealleriniz ve hedeflerinizle meşgul olacağınız bir haftaya başlayacaksınız. Çıkmak istediğiniz yolculuklar, aldığınız eğitimler ile ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Etkisi haftanın son günlerinde bitecek. Vize almak, eğitimlerinizi tamamlamak, yeni bir dil öğrenmekle ilgili gündemlerinizin hızlıca ilerlediğini göreceksiniz. Yeni girdiğiniz çevrelerdeki insanları etkileyeceksiniz. Alçak gönüllü tavrınızı korumalısınız. Hayat felsefenizle ilgili güç savaşlarına girmemelisiniz. Kariyerinizi ve itibarınızı önemseyeceksiniz. Bildiklerinizi aktarmak isteyeceksiniz. Aile içinde sözünüzün dinleneceği, sizden çekinecekleri bir hafta olacak. İsteklerinizi rahatça ifade edecek, farklı insanlarla iletişime geçeceksiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.