Boğa Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Boğa Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu günlük işleriniz, çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız oluşturacak. Çalışma ortamınızda dengeleri sağlamaya çalışırken kendi dengenizi bozmayın. Yardımsever tavrınızı hissettireceksiniz, konuşmaktan çekinmeyin. Hayat felsefenizi değiştirmek istemeyeceksiniz.  İş sebebiyle olabilecek seyahatler sizi zorlayabilir. Rutin işleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Partnerinizi etkileyeceksiniz. Çocuklarınızdan yana şanslı olabilirsiniz. Sanatsal etkinliklerde kendinizi göstereceksiniz. Ortaklı işlerde kontrolün sizde olmasını isteyebilirsiniz. İlişkinizde iletişimi önemseyeceksiniz, ancak her söylenin arkasında başka bir anlam aramayın. Yeni projelerden kazanım elde edebilirsiniz. Enerjinizi tüketen insanlardan uzaklaşacaksınız.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.