Boğa Burcu 15 – 21 Nisan 2019

15 Nisan 2019

Boğa Burcu 15 – 21 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

19 Nisan tarihindeki dolunay sizin sağlık, yanınızda çalışan insanlar, ekip arkadaşlarınız, evcil hayvanlar alanınızda gerçekleşecek. Artık bu süreçte yaptığınız işlerin emeğini alacaksınız ve bırakmanız gerekenleri bırakabileceksiniz. Ekip arkadaşlarınızdan yanınızdan ayrılanlar olabilir ya da ofis ortamınız değişebilir.

Biraz daha izole olabileceğiniz kendi iç dünyanıza yönelebileceğiniz, bilinçaltınızın gündeme bol bol gelebileceği bir sürece giriyorsunuz. Bu süreçte gerçekten ne istediğinizi keşfedebilir, bilinçaltı yaralarınızı, travmalarınızı şifalandırabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler konularında şanslı bir dönemdesiniz ancak kredi çekmek, borç almak gibi konuları bu hafta değerlendirmemenizi tavsiye ederim. Bu hafta çok para harcama riskiniz var, benim ihtiyacım mı yoksa sadece para harcayarak mı kendimi iyi hissedeceğim sorusunu sormak ay sonunda pişman olmamak adına sormanızda fayda sağlayacak sorular.

Bu dönem gizli düşmanlara karşı temkinli olmalı ve her önünüze gelenle sırlarınızı paylaşmamalısınız.

Aşk hayatınızda yara aldığınız konularda iletişim yolunu kullanarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Baş ağrısı, üst solunum yolları enfeksiyonlarında da hassasiyetleriniz olabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.