Boğa Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ağustos 2022

Boğa Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya süslenip püslenip kendinizi güzelleştirerek başlayabilirsiniz. Yapacağınız seyahatlerde daha iyi görünmek için genel bir bakıma girebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi daha ileriye taşımak için bir karar verebilirsiniz. Şansınızın açık olacağı bir dönemdesiniz ve yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu durum motivasyonunuzu ve keyfinizi artırabilir. Ev içinde ailenizle geçireceğiniz vakitlerden zevk alırken sevdiklerinizle yan yana olmak içinizde bir ferahlama yaratabilir. Aile büyüklerinize yapacağınız ziyaretlerde bol bol sohbet edebilir yeni haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla arkadaşlarınız arasında tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizi seçmezseniz size bazı sıkıntılar yaşatabilir benden söylemesi annem.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.