Boğa Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Boğa Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa,

Haftaya eğitim, öğretim yurt dışı bazlı işleriniz ve konularınızda değişim dönüşüm etkisiyle başlıyorsunuz. Ardından kariyer ve toplumdaki kendi yeriniz ile alakalı konuları düşünmeye başlayacaksınız. Dolunayın etkisiyle ailevi konularınızda çözümler, yuvanızdaki problemler varsa bu konularda çözümler gerçekleşebilir. Aynı gün yurt dışı bazlı ticaret fikri gündeminizde olabilir. Sosyal çevreniz ve networkleriniz sayesinde hayatınıza yeni fırsatlar gelebilir. Hafta sonuna doğru odağınız sosyalleşmek, sosyal çevreniz ve sosyal medya olabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.