Boğa Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Boğa Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğalar;

Hafta başı sosyal çevrenizde eski yakın arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Ortağınız, partneriniz ya da eşiniz ile birlikte planlanan ama katılamadığınız etkinliklere ya da eğlencelere katılabilirsiniz. Ardından sosyal çevrenize kendi zekanızı kanıtlamak için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Yaratıcı fikirlerinizi networklerinize anlatarak karşınıza fırsatlar çıkabilir. Hafta ortası kariyerinizi şifalandırmak için fırsatlar doğabilir. Aynı gün networklerinizi değiştirmek için uzak akrabalarınız devreye girebilir. Hafta sonu ise kariyerinizde ani ve beklenmedik olaylar gerçekleşebilir. Pazar günü itibari ile algınız yurt dışı, kapalı kalmış konulara yönelebilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.