Boğa Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Boğa Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

Bu haftanın öncelikli konusu bilinçaltınız, kendiniz, paranız, yakın çevreniz, iletişim, yazılı işler, reklam, pazarlama, eğitim konuları olabilir.

Hafta boyunca biraz bilinçaltı, gizli saklı kalmış konularla ilgili mücadeleler söz konusu olabilir. Hayal dünyanız, rüyalarınız çok hareketli geçebilir.

Arkadaşlarınızla fikir alışverişleri yapabilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için onların desteklerini alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerde belirsizlikler çözülebilir, eğer hayalleriniz arasında yurtdışı ile ilgili işler varsa bununla ilgili adımlar atabilir, imzalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Projeler üretebilir, bunları hayata geçirebilirsiniz.

Yurtdışı konuları, akademik konular, inançlar, uzak akrabalar konularıyla ilgili işleriniz varsa bunları çözebilirsiniz. Bu konularda özellikle de kendinizi ifade etmek konusunda güçlenebileceğiniz bir süreç içindesiniz. Yabancı dil eğitimi almak istiyorsanız bu haftayı kullanabilirsiniz. Bu konularla ilgili olarak ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatında büyük dönüşümler yaşayabileceğiniz, ilişkiler konusunda kriziniz varsa çözülebilecek bir haftanın içindesiniz. Eğer ilişkiniz yoksa korkularınızdan arınabilirsiniz bir ilişki de başlatabilirsiniz. Bu hafta aşk konularında çekimin artabileceği bir dönemin içindeyiz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.