Boğa Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Boğa Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iş hayatınızda yapacağınız maddi kazançlarla başlıyorsunuz. Panik ve agresif halleriniz kazalara sebep olabilir. Size önerim bu haftayı daha izole geçirmeniz. Patronlarınızdan alacağınız destekler kariyer hayatınızda yüzünüzü güldürebilir. Bir arkadaşınızdan alacağınız haber size hayal kırıklığı yaşatabilir. Deneyeceğiniz yeni bir saç modeli size yeni bir enerji ve şans getirebilir. Sizin motivasyonunuzu yükselten hobileriniz başkaları tarafından anlaşılmayabilir ve bu durum ilişkilerde zorlanmalara sebep olabilir. Dua etmek veya meditasyon yapmak size iyi gelecektir. Yapacağınız ticari anlaşmalar sayesinde güzel paralar kazanabilirsiniz. Verdiğiniz borçların ödemeleri bu hafta sonuna doğru gerçekleşebilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.