Boğa Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mayıs 2024

Boğa Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Hayat amacınız, motivasyonlarınız, dış görünümünüz bu haftanın gündemlerini oluşturacak. Uzun süredir yapmak istediğiniz estetik ve güzellik konularında adım atacaksınız. Kendiniz bile yaptıklarınıza şaşırabilirsiniz. Çok çalışıyorsanız bir anda tatil yamak isteyebilirsiniz, ya da tam tersi şekilde hareket edebilirsiniz. Şanslı ve rahat bir hafta geçirebilirsiniz. Kilo alımına dikkat etmelisiniz. Güven duymadığınız insanlarla fikirlerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Tedbirli ve dikkatli bir iletişim içine gireceksiniz. İşinizde yaşayabileceğiniz değişimler motivasyonunuzu etkileyebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hayata bakışınızda değişimler olacağı bir hafta geçireceksiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.