Boğa Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Kasım 2023

Boğa Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu endişeleriniz, rüyalarınız, kısıtlanma hissiniz, gizli kalmış enerjiniz, ortaklı işleriniz oluşturacak. Ani evlilik ya da ayrılık kararları alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz vasıtasıyla maddi açıdan güç kazanabilirsiniz. Özgür hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde kurduğunuz güçlü bağlantılarınızın faydasını göreceksiniz. Arkadaşlarınızın etkisi altında kalmaktan kaçının. Partnerinizle tartışmaktan kaçının, rekabet edeceğiniz alan evliliğiniz olmamalı. Çalışma arkadaşlarınızla   iyi ilişkiler kursanız da düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınabilirsiniz. Günlük yaşamınızda tarzınızla dikkat çekeceksiniz. Ortaklı işlerinizde enerjinizi kontrol etmeli, gerçekçi hedeflerle ilerlemelisiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.