Boğa Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

10 Şubat 2024

Boğa Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Kariyeriniz, statünüz, başarılarınızla ilgileneceğiniz bir hafta olacak. İşinizle ilgili konularda kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Başarma hırsınız artacak. Haksızlığa uğradığınız konularda mücadele edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde saygın olmak isteyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılarınız artabilir. İşinizde güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kimin yanınızda olduğunu sorgulayacağınız zamanlar olacak. Mesleğinizle ilgili konularda fedakârlık yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirebilecek, emeklerinizin karşılığını almak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mesleğinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz, ancak radikal kararlar sizi zorlayacaktır. Terfi alabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ya kariyerinizi değiştirecek ya da mesleğinizde yapılmayanı deneyeceksiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.