Boğa Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Boğa Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Haftanın ilk günü itibariyle kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayabilirsiniz. Salı günü hayallerinizi gerçekleştirecek ilahi bir yardım bulabilirsiniz. Çarşamba günü kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü itibariyle sosyal çevrenizde daha fazla aktif olabilirsiniz. Sosyalleşmek için daha istekli olabilirsiniz. Cumartesi ise sağlığınız ile ilgili bazı konular ortaya çıkabilir. Çalışma ortamınız değişebilir. Çalışma arkadaşlarınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.