Boğa Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Boğa Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yurtdışıyla ilgili evrak, vize, pasaport gibi bekleyen işleriniz varsa haber gelebilir. Kuzenlerinizle veya kardeşlerinizle yapacağınız bir planda bir anda depresif bir moda bürünüp yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Para kazanmak için gösterdiğiniz çabalar otorite figürlerinden alacağınız desteklerle olumlu sonuçlanabilir. Bu hafta kafanızda evinizde bir tadilat yapmaya karar verebilir, araştırmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için gereken para ise sürpriz bir şekilde size gelebilir. Benden size tavsiye hiçbir arkadaşınızdan maddi olarak bir beklentiye girmeyin sonra siz üzülürsünüz annem. Yakın yerlere yapacağınız ufak gezilerde aklınıza burada bir ev-arsa almak gibi bir fikir gelebilir. Size iyi geleceğini düşündüğünüz bu karar hızlıca bir anlaşmaya varabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.