Boğa Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Eylül 2023

Boğa Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Motive olduğunuz konularınız, hayat amacınız, fiziksel görünümünüz haftanın gündemini oluşturacak. Hayatınıza yenilikler gelebilir. Tahmin etmediğiniz bir anda aşık olabilirsiniz. Bitmeye yüz tutmuş bir ilişkiyi sonlandırabilirsiniz. Kişisel devrimlerinizi yapabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Aile içinde sevilmediğinizi, ilgi görmediğinizi düşünebilirsiniz. İlginin sizin üzerinizde olmasını istediğiniz için pasif agresif davranışlar içine girebilirsiniz. Kendinizi geliştirecek  uğraşlara yönelmeniz iyi gelecektir. Evinizi dekore edebilirsiniz.  Kendinizle barışık olduğunuz da aile ilişkilerinize de katkısı olacaktır. Zorlansanız da desteklendiğinizi göreceksiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.