Boğa Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Boğa Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğa;

Pazartesi kariyeriniz ile alakalı konularda şifalanabileceğiniz bir gün. Salı günü yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim konuları gündemde olabilir. Çarşamba günü arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle yanlış anlaşılmadan kaynaklı krizler yaşayabilirsiniz. Unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Kariyeriniz ile alakalı konuları takıntılı hale getirebilirsiniz dolayısıyla da içinizdeki o iletişimci ve zeki yönünüzü ortaya çıkaramayabilirsiniz. İşle ilgili önemli işlerinizi hafta başında değerlendirmek daha iyi olabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.