Boğa Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Boğa Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Değerleriniz, sahip olduklarınız, maddesel güvenlik ihtiyacınız ile geçireceğiniz bir hafta olacak. Para kazanmak sizin için önemli olacak. Sempatik tavırlarınız ve sözlü iletişim yeteneğiniz sayesinde kazancınızı arttıracaksınız. Finansal açıdan şanslı bir hafta olacak.  Daha fazla kazanma ihtiyacı ile işinizle ilgili değişim yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirecek ve isabeti kararlar vereceksiniz. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta kendinizi başkalarına yardım ederken bulacaksınız. Hayal gücünüz yüksek olacak ve gerçekleştirmek için hevesleneceksiniz. Her şeyi kendiniz üstlenmekten kaçınmalı, insanların yardımlarını da istemelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışırken insanların etkisinde kalmamaya çalışacaksınız.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.